פוטושופ, הזמנה עם אפקטים, חובה

תוכנת פוטושופ מאפשרת לנו לקחת הזמנה פשוטה, משעממת, אולי אפילו מלל פשוט, משעמם, בלי צבע בלי תמונות, בלי אפקטים ופשוט בלחיצה על כמה כפתורים בתוכנת הפוטושופ לעשות קסמים… ההזמנה יכולה להיות מורכבת מכל דבר שנצליח לסרוק למחשב, אפילו נעל, בתנאי שזה לא הורס את הסורק, בכל אופן, ברגע שסרקתם את האלמנט שאיתו תרצו לבנות את ההזמנה בתוכנת פוטשופ שמרו את הקובץ כתמונת JPG לרוב זהו הפורמט הכי מתאים לעבודה עם פוטושופ למרות שיש פורמטים אחרים gif ו- png אבל זה כבר כשתלמדו פוטושופ לעומק ותבינו למה כל פורמט מתאים.

מעבדים את תמונת ה JPG

התמונה פתוחה בתוכנת פוטושופ הגיע הזמן לעבוד עליה, כמובן כדאי לשכפל את שכבת התמונה ולשמור בשם קובץ אחר לפני שמתחילים לעבוד על הקובץ המקורי, את המקורי ניתן לסגור ולעבוד על הקובץ ששמרנו מחדש. עכשיו כמו שאמרתי קודם אפשר לסרוק כל דבר שנראה לנו שיוסיף ליופי המעוצב של ההזמנה, וכמובן לאופי שלה, אם מדובר בהזמנה לחתונה, נחמד יהיה לסרוק סרטי תחרה יפים, שייראו הטקסטורות בהדפסה, אם מדובר בבר מצוה, אולי לסרוק סרטי תפילין או טלית, האפשרויות בלתי מוגבלות, וכמובן אפשר להוריד תמונות מן המוכן מהאינטרנט, חשוב לא להשתמש בזכויות יוצרים, אם אתם חייבים תרכשו, שלא יבוא אליכם מייל מאיזה מעצב יהודי מאיטליה שיזהה את צילום הטלית שלו או משהו כזה ויאיים בתביעה.

מוסיפים טקסט, טיפוגרפיה

עדיף לעבוד בכל שכבה נפרדת, עוד יותר עדיף לתת שמות לשכבות, אתם חושבים שזה לא נחוץ, אבל תאמינו לי ברגע שתעבוד עם המון שכבות תהיה קצת בעיה לעקוב אחריlayer1  layer2 וכו' ולכו תחפשו איפה נמצא הענן ה 3 בשמים שצריך לשנות לצבע אפור כהה מלבן, לא פשוט, נכון? אז חשוב לרכוש הרגלי עבודה נכונים מתחילת הלימוד בתוכנה המדהימה הזו פוטושופ. אז בשכבה הראשונה תהיה התמונה המקורית נקרא לה מקור (אפשר לרשום בעברית למי שנוח) השכבה השניה תהיה רקע (זה השכפול של תמונת המקור) השכבה השלישית תהיה text וכן הלאה, בשכבה הזו נכתוב את מה שנרצה בלחיצה על כפתור T שזה הטקסט, את הטקסט בעגה המקצועית טיפוגרפיה, ניתן לעצב, גודל, סוג פונט, צבע, הכל לפי התחושה המתאימה לכם, אז קדימה תעצבו את ההזמנה ובהצלחה

פוסט מאת פורסם בקטגוריה בלוג בתאריך .
אין תגובות