מה לא אמרו לנו על הסרת משקפיים בלייזר?

ניתוח הסרת משקפיים בלייזר הוא הליך שנעשה על ידי רופא עיניים למטרת תיקון העדשה של העין. הליך זה נעשה בלייזר שתוכנן במיוחד כדי לתקן את העדשה מבלי לפגוע באף אחת מהרקמות שמסביב. התהליך יכול להימשך עד 10 דקות לשתי העיניים, כאשר הוא בד"כ לא יהיה מלווה בתחושות של כאב, אם כי אי נוחות אפשרית במהלך הניתוח.

ניתוח עיניים בלייזר הוא הליך ותיק יחסית, שיכול לעזור לאנשים שסובלים מקוצר ראייה, רוחק ראייה או אסטיגמציה. כאשר מדובר על הסרת המשקפיים בלייזר, ההליך כולל שימוש בקרני לייזר אשר מעצבות מחדש את הקרנית ובכך הראייה משתפרת משמעותית במיידי ובטווח הרחוק יותר. בימינו הנוכחיים, הסוג הנפוץ ביותר של ניתוח עיניים בלייזר הוא LASIK אשר ראשי תיבות של Laser-Assisted In. יחד עם שיטה זו, קיימות שיטות נוספות עבור הסרת משקפיים בלייזר.

מה שחשוב לדעת על ניתוח לייזר בעיניים

תופעות הלוואי של הסרת משקפיים בלייזר הן זניחות, והוא בטוח לשימוש בדרך כלל. עם זאת, יש לציין, כי חלק מהאנשים מדווחים על תחושות של אי נוחות מסוימת לאחר הסרת משקפיים בלייזר. כמו כן, המטופל עלול להרגיש סחרחורת או בחילה במשך כמה שעות לאחר הניתוח.

בעוד שתופעות הלוואי של הסרת משקפיים בלייזר הן יחסית זניחות, בכל מקרה המטופלים מורדמים מקומית בעזרת טיפות עיניים מאלחשות. באופן פעולה זה, המטופלים חווים מינימום של כאבים או חוסר נוחות. עם זאת, הניתוח עשוי להיות מלחיץ, וחלק מהמטופלים נוטלים כדור הרגעה באישור המנתח טרם ביצוע ההסרה.

כמה עולה ניתוח הסרת משקפיים בלייזר?

עלות ניתוח הסרת משקפיים בלייזר משתנה בהתאם לחומרת וסוג המצב, סוג השיטה בה המנתח נוקט, רמת המומחיות של המנתח ועוד. ההליך יכול לנוע בין 8,000 ₪ ועד 14,000 ₪ בממוצע, כאשר הרופא יוכל לתת הערכה לאחר בדיקת העיניים וקביעת היקף המצב.

כדאי לקרוא: מכונים להסרת משקפיים בלייזר

מכיוון שעלות ניתוח עיניים בלייזר תלויה בסוג ניתוח עיניים בלייזר, במורכבות מצבך ובניסיונו של המנתח, חשוב לקבל הצעת מחיר מהמרפאה מראש. כך תוכלו להשוות הצעות מחירים בין המרפאות השונות, להשוות את רמות המומחיות של המנתחים השונים ועוד.

בתוך כך, ניתן לציין כי, עלות ניתוח הסרת משקפיים בלייזר משתנה בהתאם לרופא העיניים, סוג הלייזר בו משתמשים ומספר הטיפולים הדרושים. ההליך יכול להיעשות בביקור אחד או יותר, כך שחשוב גם לקבל מראש את תוכנית הטיפול מהרופא שלכם.

פוסט מאת פורסם בקטגוריה בלוג בתאריך .
אין תגובות